فوم گرمايش از كف
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵
ابزار دکوراسیون داخلی ساختمان
خرداد ۶, ۱۳۹۵

فوم بسته بندی

فوم بسته بندی

فوم بسته بندی

یکی از مواد مورد استفاده برای بسته بندی مواد فوم بسته بندی می باشد . بلوک های یونولیت بسته بندی بلوک های قابل استفاده مجدد هستند که برای محافظت از محصولات مختلف به کار می روند .

فوم بسته بندی استاندارد بنیان سازه پلاست نشکن و ایده آل برای بسته بندی انواع محصولات می باشد .این پلاستوفوم بسته بندی برای محافظت انواع مواد مناسب بوده و بعد از چندین بار استفاده همچنان سفت و سخت بوده و شکل خود را حفظ می کند و  قابل استفاده خواهد بود همچنین برای بسته بندی انواع مواد ظریف و شکننده مناسب می باشد و آنها را از سایندگی و شکنندگی محافظت می کند .

فوم بسته بندی در اندازه و ابعاد مختلف موجود می باشد و با توجه به نیازشما در ابعاد مختلف تهیه و عرضه می شود . فوم بسته بندی بنیان سازه پلاست در اندازه های کوچک برای محصولات کوچک مانند ظروف  و… و در اندازه های بزرگ برای کالاهای بزرگ مانند مبلمان ، تلویزیون و … استفاده می شوند که می توانید با برش آنها به اندازه مناسب مورد استفاده قرار دهید .

استفاده از فوم بسته بندی دارای مزایایی می باشند :

 

انعطاف پذیر و مقاوم در برابر شوک

مناسب برای بسته بندی و محافظت از مواد درون کارتن و جعبه

تضمین امنیت کالا

قابل استفاده مجدد بدون تغییر شکل

قابل برش و مناسب برای اندازه های مختلف

وزن پایین و سبک بودن آن

بنیان سازه پلاست انواع فوم ها و یونولیت ها با ابعاد مختلف مناسب برای بسته بندی تولید می کنند علاوه بر این در تمامی زمینه های مربوط به یونولیت مانند : ابزارهای ساختمانی یونولیت ، سینی نشا ، یخدان یونولیت ، فوم گرمایش از کف  نیز فعالیت دارد . برای ساخت و سفارش قالب یونولیت با ۳۴۳۰۸۰۵۷-۰۴۱ تماس بگیرید .